
У организацији ЈУ „Дјечји савез“ Подгорица, у КИЦ-у „Будо Томовић“ свечано је одржан 45. Интернационални фестивал дјечје пјесме „Наша радост“, један од најзначајнијих културних догађаја посвећених дјечјем стваралаштву у Црној Гори. Фестивал је отворила директорица Фестивала Душка Шљиванчанин, нагласивши важност очувања традиције, креативног изражаја и културног идентитета дјеце.
Директорица фестивала Душка Шљиванчанин захвалила се свима који су допринијели да 45. „Наша радост“ заблиста у пуном сјају-Министарству културе и медија, Главном граду Подгорица, медијским партнерима, свим композиторима, ауторима, аранжерима, менторима, родитељима и наравно, дјеци која су срце фестивала.
Фестивал „Наша радост“ још једном је показао да музика, таленат и дјечја радост остају трајна вриједност и најљепша традиција коју чувамо већ 45 година.





