
Предсједнику Општине Никшић Марку Ковачевићу синоћ је уручена захвалница за значајан допринос и подршку у организацији Lake festа, једног од најистакнутијих музичких догађаја у региону.
Из Општине наводе да то признање представља израз захвалности за континуирану сарадњу и ангажман локалне управе у развоју културне сцене и подршци манифестацијама које обогаћују друштвени живот града.
Захваљујући на признању Ковачевић је нагласио да је подршка оваквим пројектима трајна опредијељеност Општине, јер они доприносе препознатљивости и унапређењу културног развоја Никшића.
У име организатора фестивала, Дарко Чолаковић додијелио је захвалнице и представницима Министарства туризма и Министарства културе и медија, бројним друштвима и предузећима, као и представницима медија.
Извор и фото: РТВ Никшић




