
,,Лакше и безбједније су Черчил, Стаљин и Рузвелт стигли у Техеран 1943. него што је Александар Вучић јуче допутовао у Москву”, написао је лидер ДНП-а, Милан Кнежевић на мрежи Икс.

Како је навео, осамдесет година од побједе над фашизмом, с правом се, наводи он, питамо да нас није нека временска машина вратила у 1941, и да умјесто „Каћуше“ хорски пјевамо „Лили Марлен“, чекајући коначно рјешење у реду за Јасеновац, Аушвиц, Дахау, док Геринг без икаквих забрана лети небог изнад Балтика.
,,Наши мртви нам неће опростити ако дозволимо да их убију још једном, а ђеца ће нас живе заборавити је смо били недостојни да будемо њихови очеви“, поручио је Кнежевић.




