
У Саборном храму Светог Саве, уз присуство бројних вјерника, служена је свечана божићна литургија.
Богослужење су предводили протојереј Павле Пајић и свештеник Мијаило Бачковић.
Литургији су присуствовали предсједник Скупштине општине мр Миљан Марковић, предсједник Општине Тиват Жељко Комненовић, као и дон Жељко Краљић.




