
Коначном ратификацијом споразума у Скупштини Црне Горе, отворена су врата новој ери партнерства и прилика, поручио је премијер Милојко Спајић на друштвеној мрежи Икс (X).
Предсједник Владе је написао да су Уједињени Арапски Емирати изванредно мјесто за свакога ко их је посјетио — примјер како визија, иновације и здрава амбиција загледана у дугорочну будућност могу да преобразе једну земљу.
,,Kоначном ратификацијом споразума у Скупштини Црне Горе, отворили смо врата новој ери партнерства и прилика. Ово је шанса да дух напретка и просперитета пренесемо и у нашу малу, али посебну Црну Гору”, поручио је Спајић.
Он је захвалио свим посланицима који су, како каже, гласали за бољу будућност.
Скупштина је јуче поново усвојила Закон о потврђивању Споразума о сарадњи у области туризма и развоја некретнина између влада Црне Горе и Уједињених Арапских Емирата (УАЕ).
Гласало је укупно 52 посланика, 41 за, седам против, четири уздржана, па је Споразум прихваћен.




