
Ученици Гимназије ,,Милоје Добрашиновић” из Бијелог Поља најавили су протест испред школе за данас у 12.30 часова због настале ситуације са професором Новом Вуковићем.
Представница ученика Сара Ћоровић је казала за ,,Вијести” да ученици траже смјену директорице Јасминке Међедовић, због „неправди и непоштовања“ професора Вуковића, али и бројних других разлога, које ће изнијети на протесту.
,,Протести ће бити организовани сваког радног дана до испуњења захтјева. Позивамо родитеље и грађане да нам се придруже у нашој борби“, казала је Ћоровић, додајући да је Гимназија током мандата директорице Међедовић изгубила рејтинг престижне школе.
Извор: Вијести
Фото: РТЦГ





