
У име Министарства туризма и у своје име министарка Симонида Кордић пожељела је грашанима успјешну наредну годину.
,,Нека 2026. донесе здравље, радост и успјех, као и мноштво лијепих тренутака које ћете памтити. Са задовољством дочекујемо госте из региона и свијета и дијелимо са њима топлину, гостопримство и јединствену атмосферу наших градова”, навела је у честитки министарка Кордић.




